Ochrana osobných údajov

1. Osobné údaje sú spracúvané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

2. Prevádzkovateľ neposkytuje osobné údaje kupujúceho tretej osobe, okrem prepravnej spoločnosti pre doručenie tovaru alebo služieb, alebo štátnym orgánom v prípade kontroly.
3. Prevádzkovateľ od kupujúceho získava nasledovné osobné údaje: meno, priezvisko, adresa, adresa na doručenie, telefónne číslo, e-mailová adresa
4. Vami poskytnuté osobné údaje sú spracúvané za účelom korektného vybavenia Vašej objednávky.
5. Prevádzkovateľ je povinný zabezpečiť osobné údaje pred ich sprístupnením neoprávneným osobám, ktoré ma spracované v bezpečnostných opatreniach.

6. Ak kupujúci súhlasil so spracúvaním osobných údajov pri registrácii v e-shope na marketingové účely súhlasil so zasielaním predovšetkým e-mailových správ na kontaktnú e-mailovú adresu, telefonickým kontaktovaním alebo zasielaním adresnej pošty na kontaktnú adresu.

7. Kupujúci súhlasí s poskytnutím e-mailovej adresy spoločnosti za účelom anonymného hodnotenia e-shopu pre Heureka.sk, pričom do 15 dní od doručenia tovaru bude zaslaný prevádzkovateľom automatický mail pre hodnotenie e-shopu.
8. Svoj súhlas môže kupujúci kedykoľvek písomne odvolať zaslaním Odvolania so spracúvaním osobných údajov, pričom tieto okamžite blokujeme alebo likvidujeme. A z našej strany Vami poskytnuté osobné údaje už nebudeme používať na marketingové účely.

9. Ak kupujúci súhlasil so spracúvaním osobných údajov pri registrácii v e-shope s registráciou vo vernostnom programe súhlasil so zhromažďovaním získaných osobných údajov vrátane informácií o objednávkach za účelom poskytovania zliav.
10. Svoj súhlas môže kupujúci kedykoľvek písomne odvolať zaslaním Odvolania so spracúvaním osobných údajov, pričom tieto okamžite blokujeme alebo likvidujeme. A z našej strany Vami poskytnuté osobné údaje už nebudeme používať vo vernostnom programe.

O3 - ultra čistý rybí olej + 6 Items
Kúpil/a Ľudovít z Nitra 1
Objednávka dokopy: 156.19
about 5 hodín ago
 
Letný balíček Puori
Kúpil/a Janka z Prievidza
Objednávka dokopy: 80.00
about 8 hodín ago
 
Puori SB3 + 2 Items
Kúpil/a Matúš z Martin
Objednávka dokopy: 8.20
about 10 hodín ago
 
Letný balíček Puori
Kúpil/a Ján z Nitra
Objednávka dokopy: 33.50
about 11 hodín ago
 
M3 - vysoko kvalitné magnézium + 1 Item
Kúpil/a Jana z Bratislava
Objednávka dokopy: 11.80
about 11 hodín ago
 
M3 - vysoko kvalitné magnézium + 18 Items
Kúpil/a Mária z Púchov 1
Objednávka dokopy: 344.72
about 2 dni ago
 
Vitamín C + 1 Item
Kúpil/a Ľudovít z Nitra 1
Objednávka dokopy: 18.30
about 2 dni ago
 
O3 - ultra čistý rybí olej
Kúpil/a Michaela z Bratislava
Objednávka dokopy: 12.50
about 3 dni ago