Spoznajte prírodné doplnky stravy Puori priamo z Dánska

Značku Puori sme vytvorili v roku 2009 s cielom vytvoriť niečo čisté, prírodné a efektívne.

Urobíme všetko pre zdravie

Puori bolo založené v roku 2009 dvoma zakladateľmi, ktorých spojila túžba podporiť ich aktívny životný štýl. Ich mená sú Oliver Amdrup-Chamby a Julius Heslet. Všetko to začalo vytvorením vysoko koncentrovaného a kvalitného rybieho oleja, ktorým vyplnili medzeru na trhu, a ktorému nemohol žiadny iný produkt kvalitou a zložením konkurovať.

Ich cieľ bol jasný už od začiatku: ponúknuť trhu tie najčistejšie a najkvalitnejšie produkty, ktoré dokážu pozitívne ovplyvniť a skvalitniť zdravie a pohodu ľudí. Odvtedy sa portfólio spoločnosti rozrástlo natoľko, že dokáže nekompromisne uspokojiť všetky požiadavky trhu s výživovými doplnkami.

Dôvod úspechu Puori, ambiciozného dobrodružného projektu, v ktorom myšlienky dvoch mladých mužov prerástli do globálnej spoločnosti s množstvom špecializovaných zamestnancov, partnerov a zákazníkov, tkvie v transparentnosti testovanej treťou nezávislou stranou. Hneď od začiatku garantovalo Puori kvalitu IFOS (International Fish Oil Standards) testovaním, ktoré neskôr preniesla na celé svoje portfólio.

Odvaha a chuť inovovať v Puori nikdy nechýbali. Bez nich by sa totiž nikdy neodhodlali vydať sa na túto úžasnú a úspešńu cestu. No a chuť a odvahu inovovať a zlepšovať podporujeme a presadzujeme v našej spoločnosti dodnes. Preto radi odmeňujeme tých, ktorí sa neboja o svoje nápady podeliť nahlas.

V našich začiatkoch rástla popularita Puori spolu s popularitou CrossFitu, tréningovej metódy, ktorá sa začala šíriť do sveta po roku 2000, a z ktorej sa postupne stalo silné športové odvetvie a pre mnohých ľudí aj životný štýl. CrossFit má svoje silné postavenie aj v súčasnom Puori, no pochopili sme, že každý jednotlivec má svoje vlastné tréningové metódy a preto sa v súčasnosti snažíme nájsť riešenie pre potreby všetkých fyzicky aktívnych ľudí.

Veríme, že zdravie je stále vyvijajuca sa cesta k schopnosti učiniť kvalitné rozhodnutia v rámci štyroch základných stavebných kameňov kvalitného života: zdravá strava, fyzická aktivita, regenerácia a rovnováha.

Neponúkame rýchle prostriedky nápravy, skôr pomáhame ľuďom pochopiť ich pôvod a ukazujeme im ako môžu dosiahnuť ich prirodzený potenciál, aj preto, že veríme v preventívny životný štýl a v holistický prístup k zdraviu. Tam kde moderná strava zaostáva v poskytovaní potrebných živín, Puori poskytuje najčistejšie prírodné doplnky pre ľudí, pre seba a pre zdravšiu budúcnosť nás všetkých.