VYRÁBAME PRÍRODNÉ DOPLNKY VÝŽIVY

Pre vás, pre nás a pre zdravšiu budúcnosť

ZELENINA NIE JE TO ČO BÝVALA

Dnešná zelenina vyzerá nádherne. Viete ju získať kdekoľvek na svete počas celého roku. To je perfektné. Avšak, v modernom poľnohospodárstve, je priorita kladená na objem na úkor kvality samotnej zeleniny. To znižuje nutričnú hodnotu a dôležité látky v surovinách. Jedlo vypestované dnes je naozaj odlišné od toho pred 50timi rokmi.

DOPĹŇAME NUTRIČNÝ DEFICIT

Puori poskytuje produkty, ktoré dodávajú najdôležitejšie nutričné látky, ktoré si vaše telo pýta. Nie formou multivitamínu ale naopak cieleným výberom tých najkľúčovejších zložiek. Naše zdravie závisí na kvalite jedla, avšak mnohé látky nie je jednoduché prijať v dostatočnom množsvte z bežnej potravy. Práve na to je tu Puori.

O KVALITE SA ĽAHKO HOVORÍ, ALE JE ŤAŽKÉ JU DOSIAHNUŤ

Práve preto naše produkty pochádzajú z čisto prírodných zdrojov a dôsledne monitorujeme celý proces výroby. Preto si zabezpečujeme celú výrobu sami a nevyužívame externé spoločnosti. Vďaka tomu vieme garantovať kvalitu každého jedného produktu, či už sa jedná o doplnky v podobe toboliek, tekutých alebo v prášku.

ZDRAVŠIA BUDÚCNOSŤ

Náš podnik vznikol v roku 2009 v Dánsku. Veríme, že zdravie je nekonečná cesta, ktorá je o robení správnych rozhodnutí v každej z štyroch základných stavebných kameňov: zdravé stravovanie, dostatok pohybu, regenerácia a balanc, ktorý si život vyžaduje. Nepredávame jednoduché riešenia ale pomáhame ľuďom pochopiť ako dosiahnuť lepšie zdravie. Veríme v prevenciu pred hasením zdravotných problémov. A preto vyrábame tie najčistejšie prírodné doplnky, ktoré majú obohatiť váš bežný život.