Uplynulý vikend sa niesol v znamení súťaženia na CrossGym lige, ktorá už počas svojich troch sezón potrápila množstvo pretekárov. Niektorí ešte len začínajú so súťažením v CrossFite, iní už sú ostrieľaní atléti. Práve preto bol túto sezónu zmenený formát a súťaž je rozdelená do dvoch kategórií, Beginner a Elite, aby sa pokročilejší mohli posunúť a zistiť, ktoré pokročilé techniky ešte nemajú zvládnuté na 100%.

V sobotu sa stretlo v Bratislave, v oficiálnom CrossFit boxe CrossFit Proton, ktorý je pod vedením Tiny Perlácovej, až 100 súťažiacich, čo je zatiaľ absolútny rekord. Keďže sa súťažilo v dvoch kategóriách, pre súťažiacich boli pripravené dva workouty v každej z nich.

Beginner WOD2:
7min AMRAP
12 deadlift 60kg/40kg
9 hr push ups
6 shuttle run 8m

Využi zľavu 10% na produkty PurePharma. Kupón “crossgymliga” je aktívny do 20.10.2015

Squat Snatch 50kg/30kg

Po viac ako 6tich hodinách súťaženia sme získali víťazov prvého kola. Na súťaži bola učasť atlétov z celého Slovenska a fantastická podpora divákov počas celého podujatia dodala tú správnu atmosféru. Už teraz sa tešíme na ďalšie kolá, ktoré nás čakajú v Bystrici a Nitre.